Epidemiologická situace se stále mění a my musíme ragovat na nařízení vlády a hygieny. V současné chvíli jsou od pondělí 12.10. zatím na 14 dní zakázány veškeré tréninky ve vnitřních prostorách tj. V TĚLOCVIČNÁCH a venkovní tréninky jsou omezeny počtem účastníků (max 20). My jsme v tuto chvíli připraveni v tréninkové přípravě pokračovat.

Od pondělí tak budeme tedy odkázáni pouze na tréninky venku. Počasí už bude více chladné případně i deštivé. Je možné, že trenéři vyrazí s dětmi i mimo venkovní hřiště. Čekejte tedy pokyny přímo od trenérů - co mají mít děti na sobě (např. pláštěnky, holínky), kde bude sraz a kam se jde apod. 

Účast dětí na trénincích je za daných okolností samozřejmě na vašem uvážení. Na tréninky prosím posílejte pouze děti, které nevykazují známky respiračního onemocnění (rýma, kašel a podobně), nebo známky střevního či zažívacího problému, případně má jiné příznaky naznačující možnou nákazu COVID-19 (zvýšená teplota, ztráta chuti, čichu...).

Za vzniklé komplikace se omlouváme, ale jedná se o stav, který nejsme schopni ovlivnit a děláme maximum proto, aby to chod sportovního vyžití vašich dětí ovlivnilo co nejméně.

Děkujeme za pochopení.

Jana Strnadelová