Běh zámeckým parkem 2023

Chcete strávit odpoledne plné pohybu, zábavy a soutěžení? Srdečně vás zveme na čtvrtek 15. června, kdy pro vás pořádáme na nádvoří janovického zámku již druhý ročník akce „Běh zámeckým parkem“. Začínáme s prezencí závodníků od 15:30 a samotný start běhu je naplánován na 16:00.

čtvrtek 15. června 2023 od 15:30

Pro ty nejmenší běžce připravujeme trať o délce 150 metrů, kterou mohou zdolat se svými rodiči, sourozenci nebo kamarády. Pro další dětské kategorie jsou připravené vzdálenosti od 300 do 1 000 m. Tento závod nabízí skvělou příležitost pro všechny děti, aby se zapojily do zdravého pohybu a zažily ten pocit, kdy se překonávají a dosahují cílů.
Letos jsme nově přidali kategorii „Open" se vzdáleností dva kilometry, ve které můžou soutěžit i dospělí sportovci. Nenechte si tak ujít možnost vyzkoušet si své běžecké dovednosti na delší trati a soutěžit s dalšími nadšenci.
Mimo závod si budete moci vyzkoušet i jiné atletické disciplíny. Od skoku do dálky přes hod míčkem nebo běh přes překážky. Ať už jste malí nebo velcí, můžete se vyřádit na různých stanovištích a objevit svůj talent pro různé atletické dovednosti.
Takže označte si datum 15. června ve svém kalendáři a přijďte si užít tento skvělý sportovní den.
Nezapomeňte pozvat své přátele, rodinu a známé, protože čím více lidí, tím větší zábava!
Těšíme se na vás! Tým ATLETIKA Rýmařov
Atletika BĚH_PLAKÁT 2023 Příspěvek na Instagramu (Čtverec)).jpg