Lesní běh lyžařů 2022 jsme zvládli na výbornou

Náš klub se 16. října účastnil podzimního přespolního závodu Lesní běh lyžařů. Ve Stráleckém údolí se sešlo 167 závodníků napříč kategoriemi, což slibovalo velké konkurenční prostředí. Pořadatelé připravili náročné a dlouhé tratě, které byly ještě z předchozích dní rozbahněné, to ale naše závodníky vůbec neodradilo. Děti běžely v areálu u lyžařské chaty tyto vzdálenosti: benjamínci 500 m, nejmladší žáci a žákyně 1 000 m, mladší žáci a žákyně 1700 m. Všichni závodili do posledních sil od začátku do konce a v oražových dresech byli na trati nepřehlédnutelní. Děkujeme pořádajícímu klubu, Šárce Machové za fotografie, fanouškům a rodičům za skvělou atmosféru. Také našim sponzorům městu Rýmařovu a Národní sportovní agentuře. A hlavně všem závodníkům gratulujeme k úžasným výkonům a děkujeme za účast a reprezentaci.